Uzņēmums

Jaunumi

Priecīgus svētkus!

Vēl viens izaicinājumu pilns gads tūliņ, tūliņ noslēgsies. Šajā svētku laikā novēlam atpūsties, atjaunoties, izdarīt secinājumus un ar gaišu skatu raudzīties nākotnē.

2nd Uponor Live Talk: Talking Green for Real
Live Talk #2 - Fit for 55: How can we decarbonise heating and cooling?
The EU’s recently published environmental initiative, “Fit for 55”, has highlighted the importance of modernising heating and cooling solutions as an integral part of reaching emission reduction targets.
New Digital Platform Uponor Campus

The Uponor Campus, our new digital communication platform, bundles online events, a variety of free e-learning courses as well as product trainings, and gives our customers direct access to the Uponor experts.

Pateicība

28 Apr. 2020
Pateicība

Sveicināti,

Kad daudzi no mums sāka strādāt no mājām jau vairāk kā pirms 4 nedēļām, citi turpināja un joprojām turpina doties uz savām darba vietām rūpnīcās, lielveikalos un arī būvlaukumos. Tāpat kā santehnikas un apkures nozares profesionāļi, uzstādītāji, projektētāji un inženieri, arī mūsu partneri turpina piegādāt materiālus, kas nepieciešami dažādiem būvniecības projektiem, neskatoties uz dažādiem ierobežojumiem kā piemēram 2m distances ievērošana vai papildus higiēnas prasības.

Uponor ir ar Tevi

Cien. Klienti,

Covid-19 prasa īpašu uzmanību no mums visiem. Mūsu prioritāte ir rūpēties par darbinieku, klientu un biznesa partneru veselību.