Novinky od Uponor

Novinky

Získejte informace od společnosti Uponor.

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru!
Vánoční přání
Vážení obchodní partneři,

další náročný rok je za námi a navzdory přetrvávajícím výzvám je sváteční období pro každého ideálním časem pro relax, zamyšlení se a nabrání nových sil. Věříme, že tento čas strávíte v pořádku a vaše svátky budou přesně takové, na jaké jste byli zvyklí v minulosti.


 
Uponor rozhovory naživo "Live Talks" odstartují koncem října

Společnost Uponor bude pořádat v následujících měsících bezplatnou sérii digitálních akcí - živých online rozhovorů s názvem „Live talks“. Tento nový online formát začíná 28. října a v první epizodě zboří běžné mýty o bytových stanicích.

Nová digitální platforma Uponor Campus

Uponor Campus, naše nová digitální komunikační platforma, kde najdete online akce, řadu bezplatných e-learningových kurzů a produktová školení. Účelem je poskytnout zákazníkům přímý přístup k nejnovějším trendům a propojit je s odborníky společnosti Uponor.

Uponor pomáhá tam, kde je potřeba
Problém s mobilitou je jedna z největších překážek, kterou handikepovaní lidé v naší společnosti zakoušejí. Proto jsme se v Uponoru rozhodli pomoct a přispěli jsme na minibus.
Příjemná teplota po celý rok

V dnešní době jsou udržitelnost a pohodlí hlavními prioritami každé novostavby nebo rekonstrukce. Zelená výstavba znamená, přijetí opatření ke snížení emisí a dosažení vysokého stupně energetické účinnosti, a to jak během výstavby, tak z hlediska následného využívání budovy. Pohoda je klíčovým faktorem v každém typu budovy, ať už jde o dům, hotel nebo kancelářský komplex; koneckonců, správné podmínky mají příznivý vliv na zdraví a produktivitu lidí. Okolní teplota má významný vliv na pohodu, a proto se systémy sálavého vytápění a chlazení stále více instalují do nových i stávajících nemovitostí. Tyto systémy jsou mimořádně energeticky účinné a zajišťují komfortní teploty po celý rok.

Vše pro digitální projektování na 1 místě

BIM znamená digitalizaci ve stavebnictví.
Tato metoda se v Evropě těší stále větší oblibě, protože umožňuje projektovat nejprve virtuálně a až poté konstruovat. Jednoduše - vyberte aktuální produktová data, upravte je v softwaru a flexibilně je sdílejte s dalšími projekčními partnery.
Naše platforma toto všechno umožňuje a podporuje Vás tím nejlepším možným způsobem v projektování s BIM!

Radiátory nebo podlahové vytápění? Přečtěte si v článku

Zdroj tepla, který si zvolíte, bude hrát velkou roli v celkové účinnosti systému vytápění Vašeho domova. Jak tedy postupovat při výběru správného řešení?
Přečtěte si článek na pokračování, který jsme pro Vás přichystali na téma "Radiátory versus podlahové vytápění".

PROzkoumejte všechny funkce

Naše nová, vylepšená aplikace Uponor PRO poskytuje Vám a Vašemu podnikání podporu pro efektivnější přípravu a instalaci Vašich projektů.

Vánoční přání

Uponor přeje všem obchodním partnerům a zákazníkům krásné vánoční období a šťastný celý nový rok 2021!
Zůstaňte s námi a sledujte, jaké novinky společnost Uponor přinese v roce 2021.
Odpočiňte si a užijte si svátky.

Váš Uponor tým

Uponor je na Vaší straně

Vážení zákazníci a partneři,

krize způsobená koronavirem vyžaduje naši zvláštní pozornost a péči. Naší první a nejdůležitější prioritou je péče o zdraví našich zaměstnanců, zákazníků a všech našich obchodních partnerů.